O nas

Firma PLANET-JDM jest wyłącznym dystrybutorem zawieszeń ISC na terenie Polski, oraz czterech innych krajów europejskich - Słowacji, Czech, Węgier oraz Ukrainy.
Działamy na rynku od 2009 roku. Nasza firma powstała z pasji to tuningu i sportów motorowych, dzięki czemu w ciągu czterech lat zdobyła zaufanie czołowych zawodników polskiej ligi driftingowej, a także wielu zadowolonych Klientów w kraju i zagranicą.
 
Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy produktów dedykowanych nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale również amatorów streetowych setupów aut. Zawieszenia ISC doskonale sprawdzają się w drifcie, dragu, time attacku, jak i streetowych projektach
 
Indywidualne podejście do każdego Klienta jest tym, co nas wyróżnia. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru zawieszenia, oraz wsparcie pozakupowe na etapie montażu.
Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i stały dostęp do częsci zamiennych. W razie uszkodzenia zakupionego u nas zawieszenia, zapewniamy możliwość nabycia oryginalnych, pojedynczych części.
 
Jako jedyna firma na świecie tworzymy projekty customowe na bazie zawieszeń ISC.
 
 
Jakikolwiek masz pomysł na swój samochód,
jesteśmy po to, 
by pomóc Ci go zrealizować.